Video

Z ostatniej chwili

Grafik zajęć w sezonie zimowym

07.01.2018

Został zaktualizowany grafik zajęć, prosimy o uwzględnienie nowych godzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Uwaga! Ruszają nowe zajęcia dla wszystkich Pań! Aerobox!

25.09.2016

Nie masz pomysłu na spędzanie jesiennych wieczorów? Zawsze chciałas rozpocząć przygodę ze sportami walk? Już od 28.09 nowe zajęcia w naszym grafiku sportow walk! Wszystkie Panie zapraszamy na AEROBOX !!! Zajęcia poprowadzi Mistrzyni Polski w formule K-1 - Monika Bohn!
Monika Porażyńska-Bohn Trener Personalny KAŻDA ŚRODA 20.30 ORAZ PIĄTEK 20.00!
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Rusza nowa grupa CrossFit dla początkujących! Wtorki (20:30) i Czwartki (21:00)

10.09.2016

Program dedykowany jest dla osób, których celem jest poprawa sylwetki, spalanie tkanki tłuszczowej oraz podniesienie sprawności fizycznej. Podstawy obejmują głównie nauczanie i doskonalenie podstaw techniki w ćwiczeniach z kettlebells, własnym ciężarem ciała typu pompki, przysiady, podciągnięcia, wskakiwanie na skrzynie, skakanie na skakance oraz wiele innych. Oczywiście ćwiczenia sa skalowane i dopasowane do poziomu trudności. Na początku, praca nad kondycja, poprzez ćwiczenia biegowe, na ergonometrach i assault bike. Po opanowaniu techniki w/w ćwiczeń, następuje nauka podstawowych elementów na sztandze, martwy ciąg, przysiady, wykroki, wypchnięcia sztangi nad głowę. Później następuje połączenie poznanych elementów i wykonywane są różne tzw. workouty
Regularne wykonywanie treningów w ramach systemu CrossFit gwarantuje szybkie dojście do formy i uzyskanie znakomitej sprawności. Niewątpliwą zaletą tego programu jest jego różnorodność i funkcjonalność, które gwarantują, że treningi nigdy się nie nudzą, a ponadto rozwijają nas wszechstronnie.
CrossFit to nie jest zwykły trening a BOX CrossFitowy to nie jest zwykła siłownia. W naszym Boxie możecie rzucać sztangę na podłogę, używać magnezji, zdejmować koszulkę, krzyczeć, pocić się i motywować wzajemnie! Treningom, zarówno tym grupowym jak i indywidualnym, towarzyszy mocna muzyka, która dodatkowo podnosi poziom adrenaliny, by za każdym razem dać z siebie 100%. A więc czekamy na Was

Pamietaj że nie jest ważne z jakiego poziomu zaczynasz, ważne żeby zacząć!Grafik zajęć w sezonie wakacyjnym

01.07.2016

Został zaktualizowany grafik zajęć, prosimy o uwzględnienie nowych godzin.

Akcja tniemy ceny karnetów

01.01.2016

PROMOCJA dla osób uczących się oraz studentów. Karnet na siłownie od 8.00 do 16.00 jedynie za 79 zł , w tym: korzystanie cały miesiąc z siłowni, opieka instruktora + porady dietetyczne. W cenie także Sauna oraz salka do sportów walk.

Akceptujemy