OFERTA

TBC

Odmiana aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała. Pozwala w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. Można powiedzieć, że zajęcia TBC zawierają sobie "wszystko po trochu". Trening powinien zaczynać się od rozgrzewki - to od kilku do kilkunastu minut tanecznego aerobiku, który przygotowuje Twoje mięśnie do dalszego wysiłku. Główna część treningu to proste układy choreograficzne i pojedyncze ćwiczenia z wykorzystaniem piłek, ciężarków, gum, stepu - wykonywane zarówno na stojąco jak i w pozycji leżącej, odciążającej kręgosłup. Dzięki TBC nie tylko wyrzeźbisz mięśnie i ukształtujesz sylwetkę. Ćwiczenia zwiększają wydolność fizyczną, poprawiają koordynację ruchów, przyspieszają spalanie tłuszczu i poprawiają przemianę materii. W czasie jednych zajęć możesz spalić aż 600 kalorii, a udział w nich mogą brać osoby w każdym wieku.

BODY SHAPE

Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. 

AKTYWNY SENIOR

Zajęcia dla Pań i Panów, przy spokojnej muzyce, łączące cechy rehabilitacji I fitnessu, z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego takich jak:osteoporoza,bóle kręgosłupa,choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe,nadwaga,cukrzyca,choroby układu krążenia i inne. Doskonała zabawa i relaks na każdych zajęciach.

STEP

Forma ćwiczeń aerobowych o wysokiej intensywności z wykorzystaniem stopnia. Celem lekcji jest stymulacja wydolności układu krążenia, oraz pobudzenie przemian tłuszczowych w organizmie. Zajęcia choreograficzne pozwalające poprawić kondycję, koordynację oraz pamięć ruchową. Układ choreograficzny bazuje na odpowiednio zmodyfikowanych krokach podstawowych także elementach tańca. Każda kombinacja dobrze znanych kroków jest nowym wyzwaniem.

ABT + STRETCHING

Czyli brzuch, uda i pośladki. Zajęcia wzmacniające i ujędrniające w szczególności dolne partie ciała. Umiarkowane tempo zajęć pozwala na swobodne ćwiczenie i nie przeforsowanie się, co jest ważne dla osób początkujących. Ćwiczenia poprzedzone są rozgrzewką i kończą się 5 min. rozciąganiem. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia łączące w sobie zajęcia ABT (OK 30min) i STRETCHINGU (OK 20min).

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część to prosty układ choreograficzny (rozgrzewka), która trwa około 20min. Druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ,który ma na celu wzmocnić i ukształtować mięśnie brzucha. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich.

TRENING FUNKCJONALNY

W treningu obwodowym przechodzi się przez kolejne "stacje", gdzie pod okiem instruktora wykonywane są ćwiczenia kształtujące poszczególne partie ciała. Jest to świetny trening dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy i zwiększyć wydolność organizmu.

PILATES

Trening wzmacniający. Zajęcia o średniej intensywności, wymagające ciągłego napięcia mięśni głębokich tułowia. Pozycje siedzące pozwalają odciążyć stawy nóg, między innymi biodrowe i kolanowe, ale także i skokowe. To bardzo bezpieczna lekcja, także dla osób po rehabilitacji, które mają słaby aparat więzadłowo- stawowy. Dodatkowo rozciąganie rozluźnia napięcia w obrębie mięśni pleców i je relaksuje.

TRENING PERSONALNY DLA CIEBIE

Trener personalny(trener osobisty) jest osobą, która pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. W tym celu indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń oraz dobiera odpowiednią dietę dla swojego klienta uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. Aby dobrze wykonywać swoją pracę trener posiada rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała.

Proponujemy kompleksową współpracę w zakresie oferty ćwiczeń dla pracowników firm oraz wynajmu sal. Oferujemy różne formy współpracy oraz proste formy rozliczania, dostosowane do potrzeb firmy i jej pracowników.

Prowadzimy sprzedaż wybranych przez firmę:

  • pojedynczych zajęć,
  • pakietów zajęć,
  • wartościowych pakietów z możliwością indywidualnego wykorzystania przez pracowników.

Prowadzimy również wynajem sal i siłowni dla zamkniętych zajęć w określonych godzinach. W ramach wynajmu oferujemy również możliwość zorganizowania instruktorów prowadzących zajęcia. W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, na podstawie którego przygotujemy indywidualną ofertę.

Zapraszamy do współpracy...

...klientów korporacyjnych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

W obecnych czasach zdrowie i kondycja fizyczna pracownika są bardzo cenne. Zdrowy i wypoczęty podwładny pracuje efektywniej, co przekłada się bezpośrednio na wyniki finansowe firmy. Chcąc Państwa przekonać do nowego sposobu myślenia o własnych pracownikach, proponujemy zapoznać się z poniższym artykułem na temat kapitału, jakim jest pracownik dla każdej firmy tworzona jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości klienta. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres biuro@forfit.pl.

Pracownik jest naszym kapitałem. Dobrzy pracownicy stanowią o potencjale firmy, generowanych zyskach, a także dają szansę szybkiego jej rozwoju. Każda firma dąży do sukcesu. W osiągnięciu tego celu najważniejszą rolę odgrywają właśnie pracownicy, dlatego należy o nich szczególnie dbać. Zdrowy pracownik to dobry pracownik. Firmom zależy na zdrowych i wydajnych pracownikach. Chętnie zaoszczędzą także na zwolnieniach chorobowych. Zaczynają więc inwestować w zdrowie swojego personelu. Zdrowi pracownicy są bowiem zadowoleni i bardziej wydajni. W dzisiejszych czasach, pośpiech i gonitwa w celu realizacji zaplanowanych zadań zasadniczo przyczynia się do pogorszenia zdrowia oraz samopoczucia. Prawie 25 proc. pracowników odczuwa zmęczenie, a co szósty wykazuje oznaki wypalenia. Przeszło 50 proc. uskarża się na bóle kręgosłupa, 30 proc. na bóle głowy i migreny. Nie ma więc wątpliwości, iż uciążliwe dolegliwości w bezpośredni sposób przekładają się na spadek wydajności przedsiębiorstw. Niejednokrotnie niektórzy pracownicy, mimo że obecni w pracy, w praktyce niewiele wnoszą do organizacji, są mało efektywni. Ta nieefektywna obecność w pracy to zjawisko wciąż słabo w Polsce znane, a przecież z punktu widzenia pracodawcy potencjalnie niezwykle groźne. Skalę problemu unaoczniły badania przeprowadzone kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych. Nieefektywna obecność w pracy uznana została wtedy za największe obciążenie finansowe dla przedsiębiorców, a wynikała ona ze złego stanu zdrowia pracowników. Prawie co siódmy pracownik przez co najmniej dwie godziny dziennie pracuje na minimalnych obrotach lub nie pracuje wcale. Niektórzy wydłużają ten okres do ponad czterech godzin. Dla statystycznego przedsiębiorcy zatrudniającego 100 osób oznacza to stratę 120 tys. zł rocznie.

Przedsiębiorcy, którzy chcą zoptymalizować warunki pracy, muszą podjąć decyzję o inwestycji w zdrowie swoich pracowników.

Możliwość korzystania z oferty naszego klubu przez pracowników, poprawi ich kondycję, stan zdrowia, a tym samym wpłynie na jakość wykonywanej pracy i wyniki organizacji. Pracownicy, którzy trenują 2-3 razy w tygodniu są zdrowsi i szczęśliwsi. Ich dobra kondycja fizyczna i psychiczna w sposób zauważalny przyczyni się do sukcesu firmy.

Korzyści dla pracowników:

  • poprawa kondycji oraz stanu zdrowia
  • lepszy wygląd i samopoczucie
  • dotlenienie organizmu
  • zwiększenie energii i chęci do życia
  • zwiększenie odporności na stres